“Kur e sheh Olsin në rrugë, a i flet?” Fjorentina e Big Brother cudit me përgjigjen | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
“Kur e sheh Olsin në rrugë, a i flet?” Fjorentina e Big Brother cudit me përgjigjen
nga B.Marku (16/05/2018 ora 07:30)

Mbrëmjen e sotme, ish-konkurrentja më e diskutuar e “Big Brother 9” është rikthyer sërish në ekran.

Bëhet fjalë për Fjorentina Halilin, e cila ka qenë e ftuar në rubrikën “Koha për lojë” në InTv.

Fjorentina tregoi se vazhdon të jetë single dhe e pyetur nga gazetarja lidhur me raportin me Olsin, ish-partnerin e saj tha se nuk e di dhe nuk i intereson fare.

Madje, edhe nëse do ta shihte në rrugë, do vazhdonte pa i folur.

Ajo u shpreh:   

As nuk i flas, as nuk e di çfarë bën. Nuk më intereson”

Lidhur me pyetjen se me kë persona mban kontakt nga Big Brother, Fjorentina u përgjigj:

Janë shumë pak, Elsamedi, që unë atje brenda jam zënë me të. Donaldi dhe Dona. Me asnjë tjetër”

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]