“U martova me vajzën e ëndrrave”, futbollisti i njohur i jep fund beqarisë (Foto) | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
“U martova me vajzën e ëndrrave”, futbollisti i njohur i jep fund beqarisë (Foto)
nga F.Mingla (16/05/2018 ora 03:06)

“Sapo u martova me vajzën e ëndrrave”. Ky është postimi që futbollisti i njohur spanjoll Cesc Fabregas ka bërë një ditë më parë në profilin e tij në “Instagram”, ku ka publikuar foto me bashkëshorten e tij  Daniella Semaan.

Ndërsa kjo e fundit ka shkruar: “Sapo u martova me këtë mashkullin që adhuroj”.

Çifti e organizoi ceremoninë në hotelin “Cliveden House” në Berkshire, aty ku edhe Meghan Markle do kalojë një natë para dasmës së madhe.

Ndërkohë Cesc dhe Daniella kanë 3 fëmijë, Lia, Capri dhe Leonardo. Bukuroshja ka edhe 2 fëmijë nga martesa e mëparshme, Maria dhe Joseph.

Lia, Capri dhe Maria ishin shoqërueset e Daniellas në ditën e saj të madhe.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]