×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
“Ik q... more…”, Alket Rizai ofendon rëndë gjyqtarin grek kur merr denimin per 'mezet' qe i gjetën (Video)
nga B.Marku (15/05/2018 ora 12:07)

Alket Rizai dhe dy shqiptare te tjere kane dale sot ne oren 09.00 te mengjesit, me oren greke nga burgu i Domokos per ne Gjykaten e Lamias, shoqeruar nen masa te rrepta sigurie.

Ata gjykohen pasi ne qeline e tyre ne burg jane gjetur disa thika.

Alket Rizai ka kerkuar nga trupi gjykues te shohe foto te thikave te sekuestruara prej policise.

Ai beri pyetje me ton te ashper ndaj prokurorit.

Alket Rizai dhe nje tjeter shqiptar u denuan me 26 muaj burg, ndersa i treti me 3 vjet burg.

Kur u njoh me denimin, Rizai ofendoi rende kreun e trupit gjykues: “Ik q… ore…”, i tha ne fund te seances.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
LAJM I FUNDIT/ Gjermanët vënë në pranga ish-prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla. Politika shqiptare 'dridhet'
Lek Plepi prek nga shalët dhe gjoksi Linda Morinën, skena të forta erotike!
Qyteti shqiptar në zi, dy shoqet e klasës hidhen nga pallati, çfarë i shtyu ato
Enca Haxhia sfidon Kim Kardashian, krejtësisht nudo (Foto)
Linda Morina drejt martesës? Lek Plepi vjen me unazë në dorë në studio
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]