Çani: Ja emri i Ministrit të Brendshëm nëse ikën Xhafaj! | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Çani: Ja emri i Ministrit të Brendshëm nëse ikën Xhafaj!
nga shqiperiaime.al (16/05/2018 ora 12:08)

I ftuar në emisionin “Studio e Hapur” gazetari Arian Çani ka deklaruar se nëse Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj do të japë dorëheqje për akuzat e opozitës, në posti ne tij do të emërohej Taulant Balla.

“Doktor bëhuni gati, e kam gati të konfirmuar. Me shumë gjasa Xhafaj ikën dhe vjen në vend të tij Taulant Balla”, tha Çani.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]