×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Çfarë po ndodh në Presidencë? Rama dhe Xhafaj takohen me Metën
nga F.Mingla (16/05/2018 ora 05:15)

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj pas takimit të gjatë kokë  më kokë me Edi Ramën në Kryeministri, janë drejtuar për në Presidencë.

Në fakt nuk bëhet fjale per doreheqje por per pjesemarrjen ne Mbledhjen e Keshillit Kombetar te Sigurise qe ishte parashikuar dy jave me pare qe te mbahej sot.

Pas kesaj, Xhafaj ka lajmeruar mediat per nje konference per shtyp.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
LAJM I FUNDIT/ Gjermanët vënë në pranga ish-prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla. Politika shqiptare 'dridhet'
Lek Plepi prek nga shalët dhe gjoksi Linda Morinën, skena të forta erotike!
Qyteti shqiptar në zi, dy shoqet e klasës hidhen nga pallati, çfarë i shtyu ato
Enca Haxhia sfidon Kim Kardashian, krejtësisht nudo (Foto)
Linda Morina drejt martesës? Lek Plepi vjen me unazë në dorë në studio
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]