'A do e bëjmë bebin'? Prezantuesi "ia kërkon" hapur fare këngëtares shqiptare
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
'A do e bëjmë bebin'? Prezantuesi "ia kërkon" hapur fare këngëtares shqiptare
nga B.Marku (10/08/2018 ora 02:23)

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka bërë për vete miliona njerëz anë e mbanë botës jo vetëm me talentin e saj në të kënduar, por edhe me pamjen shumë tërheqëse.

Me foton e postuar sot në Instagram Rita ja ka hequr trurin edhe prezantuesit të njohur Nick Grimshaw i cili nuk ka rezistuar dot pa i komentuar këngëtares.

“A do ta bëjmë atë bebin”, i komenton Nick Ritës në foton ku ajo shfaqet e veshur me pantallona të shkurta dhe një triko të mbërthyer me vetëm një kopsë teksa gjoksi bombastik i del në pah.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]