Bëri operacion hundën, si ju duket fytyra e re e Xhensilës së Big Brother? | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Bëri operacion hundën, si ju duket fytyra e re e Xhensilës së Big Brother?
nga B.Marku (16/05/2018 ora 02:37)

Xhensila Pere më në fund ka realizuar një ëndërr të kahershme të sajën, e cila kishte lidhje me kryerjen e një ndërhyrjeje në pjesën e hundës.
Ajo tashmë ka një pamje të re, e cila, siç duket, e ka bërë të ndihet edhe më e bukur e më konfidente.

Ndryshe nga shumë personazhe të njohur të botës së artit e televizionit në Shqipëri, Xhensila ka vendosur që të tregojë hap pas hapi ndryshimet në pamje, e të mos i mbajë ato të fshehta.

Juve si ju duket tani?

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]