Berisha: Një gënjeshtër e madhe, helikopteri në Korçë nuk kishte dasmorë, ja politikanët e përfshirë
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Berisha: Një gënjeshtër e madhe, helikopteri në Korçë nuk kishte dasmorë, ja politikanët e përfshirë
nga B.Marku (06/08/2018 ora 01:20)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh që i ka ardhur nga një qytetar, i cili shkruan se helikopteri që ra dje në Korçë, nuk ishte me dasmorë por me hashash.

Kompania e Olsi dhe Gaz Rames merret me transport droge! sb

“Doktor sot tek ty desha te denoncoj se helikopteri qe beri ulje te detyruar ne Korce nuk ishte me dasmore por i mbushur me hashashin e Niko Peleshit Fatmir Xhafes dhe ish dr te bujqesise dhe kumbarit te deputetit te ps ne Pogradec Vullnet Gjolles ku nen diktatin e ketij te fundin e mbollen hashashin ne tokat e bazes se bujqesise ne qytetin e Korces gjoja me pretekstin hashash inustrial dhe keto te ardhura kane per te blere votat e Bashise Maliq se ky Vullneti eshte kordinator i ps dhe punonjes i larte ne dr e bujqesise ne Korce dhe helikopteri ishte i kompanise Shega Trans ku mbas se ciles fshihet Olsi Rama me aksioner kryesor Gas Demin e sport klub Partizanit se nuk kane lek Korcaret te hane buke dhe jo me te marrin nusen me helikopter ok Doktor Sali te lutem publikoje. Respekte te urojme dhe jet sa me te gjate te kesh ti miku jon me i mire.”

bbb

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]