Biseda erotike midis Grida Dumës dhe Ervin Salianjit, vjen reagimi i parë i fortë nga PD, cfarë pritet të ndodhë (Video) | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Biseda erotike midis Grida Dumës dhe Ervin Salianjit, vjen reagimi i parë i fortë nga PD, cfarë pritet të ndodhë (Video)
nga B.Marku (13/02/2018 ora 10:43)

Pas zbardhjes së bisedës me nota erotike mes dy deputetëve të PD, Grida Duma dhe Ervin Salianji vjen edhe reagimi i parë nga radhët e Partisë Demokratike.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, ish-deputeti i PD, Arben Ristani ka reaguar lidhur me videon që ka shkaktuar tërmet në mediat shqiptare që prej ditës së djeshme.

Sipas citynews që publikoi fillimisht bisedën me përmbajtje erotike dhe fjalë banale, pjesë e kësaj bisede janë deputetët Ervin Salianji dhe Grida Duma.

Ndërkohë, ish-deputeti Ristani e cilëson këtë bisedë skandaloze dhe kërkon nga aktorët që të reagojnë për të sqaruar këtë rast.

“Skandaloze nese eshte e vertete, akoma me teper nese eshte e stisur. Nisur nga kjo bindje dhe kjo optike, ftoj aktoret dhe faktoret e kesaj ngjarje te ushtrojne te drejten e tyre ligjore ne funksion te zbardhjes se te vertetes”, shkruan Ristani.

Mëposhtë, ju sjellim videon me bisedën e zbardhur mes dy deputetëve.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]