×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Djali i VIP-ave të Bllokut: Ja sa ia shita Luanës faqen në Facebook
nga I.M (16/05/2018 ora 11:23)

Stiljano është i riu i cili ka në administrim faqen në Instagram me emrin "VIP-at e Bllokut", faqe e cila ka korrur sukses dhe është debatuar herë pas here në lidhje me publikimet e bëra në të.

Megjithatë, i ftuar në emisionin Adrenalinë në rubrikën “Koha për lojë”, Stiliano ka pranuar se i ka shitur pak kohë më parë një faqe në facebook Luanës.

Faqja kishte mbi 400 mijë ndjekës dhe vlera e saj ka qenë mbi 800 euro.

Kjo ka qenë edhe shuma e shitjes së faqes.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
LAJM I FUNDIT/ Gjermanët vënë në pranga ish-prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla. Politika shqiptare 'dridhet'
Lek Plepi prek nga shalët dhe gjoksi Linda Morinën, skena të forta erotike!
Qyteti shqiptar në zi, dy shoqet e klasës hidhen nga pallati, çfarë i shtyu ato
Enca Haxhia sfidon Kim Kardashian, krejtësisht nudo (Foto)
Linda Morina drejt martesës? Lek Plepi vjen me unazë në dorë në studio
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]