E mbani mend Astritin e BB? Ja çfarë ka ndodhur me jetën e tij
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
E mbani mend Astritin e BB? Ja çfarë ka ndodhur me jetën e tij
nga shqiperiaime.al (09/08/2018 ora 09:49)

Kanë kaluar plot 10 vite që nga edicioni i parë i "Big Brother", aty ku mori pjesë edhe një ndër personazhet që vazhdon të mbahet mend akoma.

Astriti ishte banori më karizmatik i "Big Brother 1" dhe publiku e donte shumë. Tani pas 10 vitesh të gjithë janë kuriozë të shohin si duket Astriti dhe çfarë bën me jetën e tij.

Së fundmi janë publikuar disa foto të ish-banorit ku shihet se ai ka shtuar në peshë, por në pamje mbetet i njëjti edhe pas kaq shumë vitesh. Astriti jeton me bashkëshorten në Tiranë dhe ka hapur një biznes të vetin. Ai është baba i dy djemve të vegjël Drini dhe Dritani.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]