E pamundur! Ronaldo iu fut frikën në palcë lojtarëve të Juventusit
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
E pamundur! Ronaldo iu fut frikën në palcë lojtarëve të Juventusit
nga B.Marku (08/08/2018 ora 01:39)

Edhe pse është 33 vjeç, testet fizike e nxjerrin me fuqinë e një 23-vjeçari falë stërvitjes dhe regjimit të tij të rreptë.

Fjala është për Cristiano Ronaldon, lojtarin më të mirë në botë për momentin, i cili tashmë është pjesë e ekipit të Juventus.

Për stërvitjen e “egër” të Ronaldos kanë folur shpeshherë bashkë-lojtarët e tij dhe tani radha është e juventinëve që si duket e kanë të pamundur për ta ndjekur.

I pari që ka folur për portugezin është braziliano Douglas Costa, duke thënë se është e pamundur të ndjekësh ritmin e Ronaldos.

Costa tha:

"Është e pamundur të ndjekim Cristiano Ronaldon në stërvitje. Kur kemi ardhur, ai ishte tashmë duke u stërvitur, dhe kur u larguam, ai ende po stërvitej. Këtë nuk e kam parë asnjëherë.”

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]