E trishtë/ Ja ku po shkonte nëna me 2 vajzat para se t'i përplaste makina në Kamëz
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
E trishtë/ Ja ku po shkonte nëna me 2 vajzat para se t'i përplaste makina në Kamëz
nga B.Marku (09/08/2018 ora 10:11)

Nëna e vajzës 7-vjeçare që humbi jetën në aksidentin e djeshëm në Kamëz, Valbona Ndreu mësoi sot lajmin e kobshëm se e bija nuk jeton më. Ajo ka kërkuar që ta çonin në varrimin e vajzës, por mjekët nuk e kanë lejuar për shkak të gjendjes shëndetësore.

"Report tv" ka mësuar nëpërmjet miqve të 29-vjeçares një detaj mjaft të trishtë. Sipas tyre Valbona ditën e djeshme kishte marrë leje për të vizituar të bijat tek mjeku. Valbona së bashku me dy vajzat e vogla për dore po shkonin tek mjeku përpara se aksidenti t’i merrte njërës prej tyre.

29 vjeçarja bënte një punë të rëndë pasi punonte në një fabrikë këpucësh.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]