×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Ermal Meta i jep mesazh shqiptarëve: 'Nuk dini asgjë, kur unë thashë 'bastard'...'
nga B.Marku (13/02/2018 ora 01:56)

Eshte folur shume per jeten e Ermal Metes dhe aluduar per raportin e tij me nje baba te dhunshem. Pas gjithe atyre qe jane thene e shkruar, vjen reagimi i forte i vete kantautorit shqiptar.

Postimi i Ermal Metes

Mesazh për të gjithë gazetarët shqiptarë:

Mos spekulloni mbi jetën time, ju nuk dini asgjë nga jeta ime. Kur në atë intervistë përdora fjalën “bastard” nuk thash asnjë emër. Mos e shtoni ju atë emër sepse gaboni rëndë jo vetëm me mua por edhe me familjen e personit për të cilin po shkruani ose po flisni.
Kënga që fitoi festivalin e Sanremos është kundër terrorizmit, asgjë më shumë. Shpresoj mos te lexoj më gjëra të tilla.
Falemnderit për vëmëndjen.

Ermal Meta

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Hiqeni nga mendja protestën, ky lajm i mirë për pasaportën shqiptare do j'u zbukurojë ditën! (Foto)
Të gjithë e tallën dhe e përqeshën, por ja kush klubi që i jep kurajo portierit të Liverpoolit! (Foto)
Julian Deda i kthehet keq Lulzim Bashës: Kush dreqin je ti që I nxjerr njerëzit në rrugë dhe i… (Foto)
Aksidenti në Milot-Fushë Krujë, kush janë dy miqte qe humben jeten. Miqtë perlotin: Dukeshe i pamposhtur, kaq i fortë, por…(Foto)
Bledi Kasmi reagon nga spitali: Më erdhi për vizitë drejtori i policisë, më tha shkopi i gomës nuk të çan! (Foto)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]