Florian Marku vazhdon me fitore, lyen në gjak kundërshtarin | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Florian Marku vazhdon me fitore, lyen në gjak kundërshtarin
nga shqiperiaime.al (10/02/2018 ora 11:35)

Florian Marku nuk njeh rivale. Boksieri shqiptar ka arritur sonte një tjetër fitore të madhe në Linz të Austrisë.

Djaloshi shqiptar arriti të triumfojë përballë rivalit boshnjak, Dzevad Muftic.

Marku e mposhti me nokaut që në raundin e e parë pasi me një goditje të fuqishme i theu hundën.

Boshnjaku u dorëzua pasi ishte larë në gjak nga grushtet e boksierit shqiptar.

Kjo ishte fitorja e katërt e Markut në kategorinë MMA që duket se nuk njeh asnjë kundërshtar që i del përpara.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]