×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Futbollisti shqiptar bën namin për 10 minuta, nuk kursen as Barcelonën
nga F.Mingla (13/05/2018 ora 10:46)

Mesfushori me origjinë shqiptare, Enis Bardhi mund të konsiderohet pa frikë si protagonisti absolut i ekipit të Levanets në ndeshjen ndaj kampionëve të Barcelonës, të cilën po e fitojnë me rezultatin 5:4.

Deri tani, Bardhi ka shënuar 2 gola ndaj kampionëve të Spanjës, për 10 minuta, në të 46-tën dhe 56-tën.

Për t’u vlerësuar goli i parë, fantastik nga distanca. Krahas tij, tripletë shënoi edhe Emanuel Boateng, ndërsa me tripletë u përgjigj edhe Kutinjo nga Barcelona, dhe Suarez me penallti.

Bardhi, i cili luan me përfaqësuesen e Maqedonisë ka shënuar në total 9 gola.

Pjesë e Levantes është edhe sulmuesi Armando Sadiku, por këtë ndeshje ai u dërgua në tribunë nga trajneri Pako Lopez.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
LAJM I FUNDIT/ Gjermanët vënë në pranga ish-prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla. Politika shqiptare 'dridhet'
Lek Plepi prek nga shalët dhe gjoksi Linda Morinën, skena të forta erotike!
Qyteti shqiptar në zi, dy shoqet e klasës hidhen nga pallati, çfarë i shtyu ato
Enca Haxhia sfidon Kim Kardashian, krejtësisht nudo (Foto)
Linda Morina drejt martesës? Lek Plepi vjen me unazë në dorë në studio
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]