Futeshin për të bërë dush, pronari ju bën gjëmën
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Futeshin për të bërë dush, pronari ju bën gjëmën
nga B.Marku (10/08/2018 ora 12:59)

Nje gje e frikshme u ka ndodhur se paku 34 femrave ne Zelanden e Re, te cilat filmoheshin fshehtas teksa ishin ne dush nga pronari i bujtines ku qendronin.

Sic shkruan BBC, burri eshte shpallur tashhme fajtor per vepren qe ka bere.

Dyshohet se kamerat ishin te vendosura ne shishet e shampove. Policia zbuloi se paku 219 regjistrime nga dhjetori 2017 deri në shkurt 2018.

Grate e filmuara ishin kryesisht me pak se 30 vjec dhe pjese e filmimit nuk ishte vetem trupi, por ne shume raste edhe fytyra.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]