×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Hamburgu i Mavrajt bie zyrtarisht nga kategoria, tifozët i vënë flakën stadiumit
nga shqiperiaime.al (12/05/2018 ora 05:48)

Hamburgu ka rënë për herë të parë në histori në kategorinë e dytë Gjermane.

Megjithëse skuadra vendase po fiton me rezultatin 2-1, tifozët e Hamburgut kanë shkaktuar trazira duke hedhur fishekzjarre në fushën e lojës.

Për më shumë se 10 minuta ndeshja është ndërprerë, ndërsa në fushën e lojës ka forca të shumta policie.

Huliganët janë të pranishëm në fushë ndërsa është dashur edhe ndërhyrja e policisë për të neutralizuar situatën.

Fitorja nuk u bën asnjë punë pasi Wolfsburg fitoi 4-1 kundër Koln.

Pritet që ndeshja të luhet 2 minutat e ngelura.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
LAJM I FUNDIT/ Gjermanët vënë në pranga ish-prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla. Politika shqiptare 'dridhet'
Lek Plepi prek nga shalët dhe gjoksi Linda Morinën, skena të forta erotike!
Qyteti shqiptar në zi, dy shoqet e klasës hidhen nga pallati, çfarë i shtyu ato
Enca Haxhia sfidon Kim Kardashian, krejtësisht nudo (Foto)
Linda Morina drejt martesës? Lek Plepi vjen me unazë në dorë në studio
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]