×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Harrojeni Salahun, tani vajza e tij do t'ju a 'heqë' trurin (Video)
nga F.Mingla (14/05/2018 ora 10:03)

Mohamed Salah u shpall golashënuesi më i mirë i kampionatit anglez në këtë sezon dhe ndeshjen e fundit ka marrë edhe trofeun. Ai ka zbritur në fushë bashkë me vajzën e tij të vogël 4-vjeçare.

Vogëlushja ishte aty për të festuar me të atin dhe tërhoqi gjithë vëmendjen e mbështetësve duke u endur në fushë me topin në këmbë si të ishte profesioniste.

Tifozët e vlerësuan shumë talentin e saj dhe kur Salah ia hoqi topin nga këmba e vërshëllyen, kuptohet me shaka.

Duket se vajza i ka fituar zemrat e tifozëve në “Anfield” po aq shpejt se sa i ati, i cili ka qenë vendimtar për Liverpool këtë sezon që kur mbërriti nga Roma.

 

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
LAJM I FUNDIT/ Gjermanët vënë në pranga ish-prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla. Politika shqiptare 'dridhet'
Lek Plepi prek nga shalët dhe gjoksi Linda Morinën, skena të forta erotike!
Qyteti shqiptar në zi, dy shoqet e klasës hidhen nga pallati, çfarë i shtyu ato
Enca Haxhia sfidon Kim Kardashian, krejtësisht nudo (Foto)
Linda Morina drejt martesës? Lek Plepi vjen me unazë në dorë në studio
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]