I vjedhin celularin dhe ndjek hajdutin me GPS, e pabesueshme kush ia kishte marrë çfarë ndodh më pas | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
I vjedhin celularin dhe ndjek hajdutin me GPS, e pabesueshme kush ia kishte marrë çfarë ndodh më pas
nga shqiperiaime.al (13/02/2018 ora 07:16)

Një i ri, të cilit i kishin vjedhur celularin, nuk u ka besuar syve kur ka parë se kush kishte qenë hajduti i vërtetë.

Ngjarja është regjistruar në Peru në Amerikën e Jugut.

Pasi kërkoi më shumë se një orë e gjysmë duke përdorur GPS, viktima gjeti policin në qendër të qytetit.

Menjëherë, agjentët e rendit filluan një persekutim.

Madje, surpriza nuk ishte vetëm fakti se hajduti ishte polic, por se nuk kishte marrë vetëm atë celular.

Në xhepat e tij ai gjithashtu kishte gjashtë telefona celularë të vjedhur.

Kamerat e sigurisë arritën të kapnin momentin e saktë në të cilin polici i merr djalit telefonin e tij celular.

Pastaj, ai iku me bashkëpunëtorin e tij që po e priste në automjet.

 

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]