Iku nga Durrësi pas koncertit, Unikkatil bën gjestin fantastik pas mesazheve në Facebook
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Iku nga Durrësi pas koncertit, Unikkatil bën gjestin fantastik pas mesazheve në Facebook
nga B.Marku (09/08/2018 ora 06:11)

Më 4 gusht të këtij viti reperi Unikkatil mbajti një koncert në stadiumin "Niko Dovana" në qytetin e Durrësit.

Të shumtë ishin fansat që u mblodhën për të ndjekur live reperin e tyre të preferuar, i cili performonte për herë të parë në qytetin bregdetar.

Pas koncertit Unikkatil u largua, por nuk e mendoi dy herë për t’u kthyer sërish, pasi një fans i tij e kërkoi.

Bëhet fjalë për një të ri, i cili është invalid dhe nuk mund të lëvizë, veçse në karrocë me rrota.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]