Ish-ylli anglez fyerje ndaj Shqipërisë: Vend kot, më keq se sa… | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Ish-ylli anglez fyerje ndaj Shqipërisë: Vend kot, më keq se sa…
nga F.Gjini (12/05/2018 ora 03:32)

Pol Gaskoin, ish-futbollisti i kombëtares angleze, në një event të mbajtur në qytetin Canock në Angli, foli para shumë fansave, të cilët dëgjuan histori interesante, që 50-vjeccari kishte kaluar gjatë jetës së tij.

Gaskoin tha se po e shijonte jetën tashmë që nuk pi asnjë gotë alkool, dhe reflekton për të kaluarën e tij. Ai pati edhe një koment për një vizitë në Shqipëri, kur ishte pjesë e Shpresave të Anglisë, ku bëri shaka edhe me qytetin ku po mbahej evenimenti.

“Kur shkova në Kupën e Botës, ishte pjesë e kombëtares U21, dhe isha edhe në Shqipëri. Ai ishte një vend shumë kot, keni qenë ndonjëherë atje? Akoma më keq edhe se Canock.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]