Ka frikë të hidhet në lumë, miqtë e shtyjnë nga ura, vajza e pëson si mos më keq
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Ka frikë të hidhet në lumë, miqtë e shtyjnë nga ura, vajza e pëson si mos më keq
nga shqiperiaime.al (09/08/2018 ora 09:00)

Vajza ka frikë të hidhet, miqtë e saj e shtyjnë nga ura. Rezultati: në spital në gjendje të rëndë.

Ngjaja ka ndodhur në kaskadën e Moulton, në lumin Lewis, në shtetin e Uashingtonit, SHBA.

Imazhet tregojnë qartë që vajza 16 vjeçare ka frikë të hidhet.

Por një dorë e shtyn papritur dhe ajo rrëzohet duke u dëmtuar shumë në trup.

Nëna e saj ka denoncuar në polici ngjarjen dhe autori është individualizuar, ai është një mik i vajzës.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]