Kapet gomonja me drogë në Vlorë, pas kontrollit policia zbulon se kishte edhe… | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kapet gomonja me drogë në Vlorë, pas kontrollit policia zbulon se kishte edhe…
nga F.Mingla (16/05/2018 ora 05:53)

Një gomone me drogë është kapur pasditen e sotme në Karaburun. Në gomone janë gjetur disa bidonë me benzinë dhe dy pako drogë.

Policia ka qenë në patrullim normal kur është konstatuar gomonia, ndërsa mësohet se bëhet krehja e zonës për të gjetur ndonjë sasi tjetër të fshehur të lëndës narkotike dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e pronarëve të mjetit lundrues.

Gomonia ka qenë rreth 7 metra e gjatë, e pajisur me dy motorë.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]