Këngëtari i famshëm del në protestë: Me 100 çunat e mi për rrëzimin e Ramës | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Këngëtari i famshëm del në protestë: Me 100 çunat e mi për rrëzimin e Ramës
nga F.Mingla (26/05/2018 ora 10:57)

Stresi i është bashkuar sërish protestës së Partisë Demokratike për largimin e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Arkimed Lushaj u shpreh se ndodhej në protestë sëbashku me 100 mbështetës të tij për largimin e Edi Ramës dhe qeverisë

“Jam që nga ’95-a me PD-në. Jemi këtu për një kauzë tonën dhe të gjithë shqiptarët e dinë. Sot protestohet jo vetëm për Xhafajn, protestohet kundër Edi Ramës dhe sistemit komunist fashist të Enver Hoxhës.

Kam ardh me 100 çunat e mi në këtë protestë për largimin e qeverisë dhe Edi Ramës”, u shpreh Stresi për Report Tv.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]