×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Këngëtari i famshëm del në protestë: Me 100 çunat e mi për rrëzimin e Ramës
nga F.Mingla (26/05/2018 ora 10:57)

Stresi i është bashkuar sërish protestës së Partisë Demokratike për largimin e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Arkimed Lushaj u shpreh se ndodhej në protestë sëbashku me 100 mbështetës të tij për largimin e Edi Ramës dhe qeverisë

“Jam që nga ’95-a me PD-në. Jemi këtu për një kauzë tonën dhe të gjithë shqiptarët e dinë. Sot protestohet jo vetëm për Xhafajn, protestohet kundër Edi Ramës dhe sistemit komunist fashist të Enver Hoxhës.

Kam ardh me 100 çunat e mi në këtë protestë për largimin e qeverisë dhe Edi Ramës”, u shpreh Stresi për Report Tv.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Ju kujtohet historia e Marjolit që nuk donte të jetonte më? Nuk do ta besoni si ka ndryshuar jeta e tij
Ngjarja e rëndë në tregun e Milotit, flet gruaja që vrau bashkeshortin, tregon pse e bëri gjestin fatal
Ka shumë lojtarë që kanë refuzuar Shqipërinë, por ky 'shqiptar' tradhtar mohon dhe origjinën e tij
Turistja tmerrohet në Valbonë! Detaji që shikon në foton që i bëri vajzës i fut frikën (Foto)
Kush është gruaja që u qëllua me sqepar nga I shoqi ne Memaliaj: Ju luta, kam tre vajza... (Pamje te renda)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]