Klubi i njohur anglez transferon super talentin shqiptar
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Klubi i njohur anglez transferon super talentin shqiptar
nga shqiperiaime.al (31/07/2018 ora 11:23)

Bersant Celina mbrëmë kishte zyrtarizuar vet kalimin të Swansea me anë të një postimi në facebook, por sot klubi nga Walesi ka bërë zyrtarizimin e kosovarit
Swansea City ka zyrtarizuar sot kompletimin e mesfushorit kosovar Bersant Celina.

Celina ishte subjek i një kalimi të Swansea që nga java e kaluar kurse sot ai ka zyrtarizuar kalimin tek skuadra uelsiane.

Swansea zyrtarizimin e Celinës e ka bërë me anë të një postimi në Twitter.

Sivjet Swansea pritet që të garojë në Championshipin anglez pasi që vitin e kaluar dështuan të mbesin në Premier Ligë.

Bersant Celina kishte një paraqitje për skuadrën seniore të Manchester City, derisa vitin e kaluar ishte në huazim tek skuadra e Ipsëhich, me të cilën shënoi shtatë gola nga 35 paraqitje. /GazetaExpress/

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]