Ky është politikani shqiptar që njeh deputetet dhe prezantueset vetëm nga format trupore (Video) | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Ky është politikani shqiptar që njeh deputetet dhe prezantueset vetëm nga format trupore (Video)
nga F.Mingla (15/05/2018 ora 10:20)

Një deputet i njohur në parlamentin e Kosovës ka lënë gojëhapur të gjithë opinionin publik, duke identifikuar të gjitha prezantueset dhe deputetet nga format trupore.

I ftuar në emisionin "5e5", ish-prezantuesi i njohur Resul Sinani ka rrëfyer shumë nga karriera e tij televizive dhe braktisja e televizionit për politikën.

Mes të tjerash ai u bë pjesë e një loje ku duhet të njihte vetëm përmes formave trupore ish-koleget, prezantueset dhe koleget e tanishme në politikë.

Resuli ka befasuar në këtë lojë duke idenfitikuar shumë nga femrat pa i parë fytyrën.

 

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]