×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Lajm i fundit/ Gjoka jep dorëheqjen, ja kush është trajneri i ri i Vllaznisë
nga F.Mingla (14/05/2018 ora 08:54)

Tashmë nuk ka më dyshime. Ernest Gjoka nuk është më trajner i Vllaznisë. Ai ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme dhe një gjë e tillë pohohet nga vetë klubi shkodran.

Nëpërmjet një njoftimi për mediat shkruhet se Gjoka ka paraqitur dorëheqjen, ndërkohë prej ditës së nesërme dhe deri në fund të kampionatit, ekipi do të drejtohet nga trajneri i Vllaznisë B, Ervis Kraja.

“KOMUNIKATË PËR MEDIAT: KF Vllaznia bën të ditur se trajneri Ernest Gjoka pasditen e sotme ka paraqitur zyrtarisht dorëheqjen nga drejtimi i skuadrës. KF Vllaznia bën të ditur se që prej ditës së nesërme dhe deri në fund të kampionatit, ekipi do të trajnohet nga trajneri i ekipit B, Ervis Kraja.” – shkruhet në njoftimin e klubit shkodran.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
LAJM I FUNDIT/ Gjermanët vënë në pranga ish-prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla. Politika shqiptare 'dridhet'
Lek Plepi prek nga shalët dhe gjoksi Linda Morinën, skena të forta erotike!
Qyteti shqiptar në zi, dy shoqet e klasës hidhen nga pallati, çfarë i shtyu ato
Enca Haxhia sfidon Kim Kardashian, krejtësisht nudo (Foto)
Linda Morina drejt martesës? Lek Plepi vjen me unazë në dorë në studio
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]