Martohet trashëgimtarja e Top Channel, dalin detajet e para te festës '1 milion dollarëshe'
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Martohet trashëgimtarja e Top Channel, dalin detajet e para te festës '1 milion dollarëshe'
nga B.Marku (10/08/2018 ora 08:35)

Ishte lajmëruar se do te kishim dasme. Por duket se festa madhështore e trashigimtares së Top Channel, Sara Hoxhës dhe prezantuesit Ledion Lico duket se do të mbahet në Como të Italisë.

Sipas raporteve, ceremonia e martesë së Sarës dhe Ledionit mendohet se do të mbahet në Como në datën 11 gusht dhe do të pasohet nga një super festë në datën 12 gusht.

Mëngjesin e djeshem Sara postoi në Instastory një foto ku shfaqej duke udhëtuar në një avion privat së bashku me motrën e saj Lorin.

Ndërkohë që na ndajnë vetëm 2 ditë nga dita e shumëpritur duket se tashmë kanë filluar të shkojnë në Como të Italisë edhe të ftuarit e parë.

Vetëm pak orë më parë ka qenë Atena Pali, partnerja e moderatorit të njohur, Eno Popi, e cila ka postuar në Instastory një video ku na tregon se ka mbërritur në Como të Italisë.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]