×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Mblidhte krom për të mbijetuar, fadroma shtyp 50-vjeçaren në Bulqizë (Emri)
nga F.Mingla (16/05/2018 ora 03:30)

Aksident me vdekje në zonën D të minierës së Bulqizës. Një 50 vjecare është aksidentuar teksa mblidhte krom.

Mësohet se Shpresa Rami është gruaja e shtypur për vdekje nga fadroma. Policia ka nisur hetimet per ngjarjen.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
LAJM I FUNDIT/ Gjermanët vënë në pranga ish-prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla. Politika shqiptare 'dridhet'
Lek Plepi prek nga shalët dhe gjoksi Linda Morinën, skena të forta erotike!
Qyteti shqiptar në zi, dy shoqet e klasës hidhen nga pallati, çfarë i shtyu ato
Enca Haxhia sfidon Kim Kardashian, krejtësisht nudo (Foto)
Linda Morina drejt martesës? Lek Plepi vjen me unazë në dorë në studio
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]