Përfundon takimi, Juventus - Milan, ja vendimi i fundit për Higuain!
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Përfundon takimi, Juventus - Milan, ja vendimi i fundit për Higuain!
nga shqiperiaime.al (31/07/2018 ora 11:22)

Gonazalo Higuain do të veshë fanellën e Milanit në sezonin e ri.

Ky është përfundimi i arritur gjatë takimit ndërmjet administratorit të Juventusit, Marotta, si dhe drejtorit sportiv, Paratici, me Leonardon dhe vëllain e Higuainit, shkruan “Sportmediaset”, raporton SYRI.

Sot në orën 16:30 dy palët kanë hyrë në takim dhe në 17:25 kanë dalë nga Casa Milan.

Të dy klubet kanë rënë dakord për këtë transferim, i cili pritet të jetë në shifrën e 55 milionë eurove, por kjo shifër ende nuk është zyrtare por raport nga mediat përtej Adriatikut.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]