Plas skandali, video erotike mes dy deputetëve në Kuvendin e Shqipërisë | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Plas skandali, video erotike mes dy deputetëve në Kuvendin e Shqipërisë
nga shqiperiaime.al (12/02/2018 ora 03:26)

Skandalet në Kuvendin e Shqipërisë nuk kanë të ndalur.

Një tjetër skandal është paralajmëruar nga mediat ditën e sotme.

Mësohet se dy deputetë janë kapur "mat" duke folur me terma erotike gjatë seancës në Kuvendin e Shqipërisë, shkruan CNA.

Më poshtë mund të lexoni pjesë nga komunikimi i cili do të publikohet i plotë gjatë ditës në vazhdim.

A…. Si nuk u gëzove një herë

S’të kam kërkuar asgjë, vetëm kam dhënë.

Dhe arrite deri në atë ndyrësi

Këto gjeji tek më të bukurit që q…

A … Ti s’ke nevojë për gjë se je e madhe..duhet të japësh

B… Paskam ndarë dhe divorcuar... /albeu.com/

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]