×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Po i propozontetë dashurës për martesë, djali i saj 3-vjeçar i shkrin të gjithë me veprimin që bën (Video)
nga F.Mingla (15/05/2018 ora 10:31)

Një djalosh 3-vjeçar i ka marrë të gjithë vëmendjen mamasë së tij gjatë kohës që partneri i saj po i propozonte në gjunjë për martesë.

33-vjeçari i quajtur Kevin mezi po priste t’i drejtonte të dashurës së tij 27-vjeçares Allyssa, pyetjen që do lidhte jetët e tyre, kur papritmas djali i saj uli pantallonat dhe nisi të urinonte.

Në video Allysa i përgjigjet me po pyetjes së Kevinit dhe më pas vjen një përqafim i ngrohtë, ndërkohë që në prapaskenë djali i saj Owen po i përgjigjej thirrjes së nënës natyrë.

Vajza e Kevinit ishte ajo e cila filmoi videon gazmore dhe shpërtheu në të qeshura. Çifti nuk e kishte kuptuar akoma veprimin qesharak të të voglit ndërkohë që po shkëmbenin unazat.

Videoja ka mbledhur më shumë se 56 mijë shikime në pak orë.

 

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
LAJM I FUNDIT/ Gjermanët vënë në pranga ish-prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla. Politika shqiptare 'dridhet'
Lek Plepi prek nga shalët dhe gjoksi Linda Morinën, skena të forta erotike!
Qyteti shqiptar në zi, dy shoqet e klasës hidhen nga pallati, çfarë i shtyu ato
Enca Haxhia sfidon Kim Kardashian, krejtësisht nudo (Foto)
Linda Morina drejt martesës? Lek Plepi vjen me unazë në dorë në studio
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]