Provoi të kalëronte një derr të egër, s'do të donit ta shikonit se si përfundoi ky fermer (Video) | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Provoi të kalëronte një derr të egër, s'do të donit ta shikonit se si përfundoi ky fermer (Video)
nga F.Mingla (26/05/2018 ora 11:36)

Jason Kenzie Humer që provoi të hipte në shpinën e një derri të egër, në fermën e tij që ndodhet në Alberta të Kanadasë, përfundoi në një pellg me ujë të ndotur.

Fermeri 45-vjeçar, që e përshkuan vetën si fotograf i kafshëve ekstreme, u hodh në erë nga gjallesa masive që peshon mbi 200 kilogramë.

“Desha ta ktheja me fytyrë nga kamera, por nuk bindje. Andaj vendosa të kalëroj mbi të, por më hodhi keq”, ka thënë Humer.

Megjithëse e kishte menduar se do të goditej prej derrit, nuk besoi se do të përfundonte në pellgun ku ka edhe nevojë.

Shqipëriaime.info

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]