×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Provoi të kalëronte një derr të egër, s'do të donit ta shikonit se si përfundoi ky fermer (Video)
nga F.Mingla (26/05/2018 ora 11:36)

Jason Kenzie Humer që provoi të hipte në shpinën e një derri të egër, në fermën e tij që ndodhet në Alberta të Kanadasë, përfundoi në një pellg me ujë të ndotur.

Fermeri 45-vjeçar, që e përshkuan vetën si fotograf i kafshëve ekstreme, u hodh në erë nga gjallesa masive që peshon mbi 200 kilogramë.

“Desha ta ktheja me fytyrë nga kamera, por nuk bindje. Andaj vendosa të kalëroj mbi të, por më hodhi keq”, ka thënë Humer.

Megjithëse e kishte menduar se do të goditej prej derrit, nuk besoi se do të përfundonte në pellgun ku ka edhe nevojë.

Shqipëriaime.info

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Ju kujtohet historia e Marjolit që nuk donte të jetonte më? Nuk do ta besoni si ka ndryshuar jeta e tij
Ngjarja e rëndë në tregun e Milotit, flet gruaja që vrau bashkeshortin, tregon pse e bëri gjestin fatal
Ka shumë lojtarë që kanë refuzuar Shqipërinë, por ky 'shqiptar' tradhtar mohon dhe origjinën e tij
Turistja tmerrohet në Valbonë! Detaji që shikon në foton që i bëri vajzës i fut frikën (Foto)
Kush është gruaja që u qëllua me sqepar nga I shoqi ne Memaliaj: Ju luta, kam tre vajza... (Pamje te renda)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]