"Hiq dorë nga kjo punë", portieri i Romës i vë kusht të dashurës | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
"Hiq dorë nga kjo punë", portieri i Romës i vë kusht të dashurës
nga F.Mingla (15/05/2018 ora 10:57)

Roma ka zhvilluar një sezon për t'u mbajtur mend pasi përveçse ka siguruar pjesëmarrjen në Champions League, shkoi edhe deri në gjysmëfinale, madje duke eleminuar Barcelonën.

Për verdhekuqtë, shumë pak herë është parë në fushën e lojës, portieri i dytë i ekipit, Lucasz Skorupski.

Polaku është gati të largohet nga Roma, sepse gjatë këtij sezoni nuk ka luajtur pothuajse fare.

Më shumë se sa për në fushën e lojës, ai komentohet nga fansat për partneren e tij, Matilde Rosi e cila dallohet për format e saj superseksi.

Por, ajo që bie në sy është fakti se portieri 27-vjeçar ka rrëfyer se i ka kërkuarasaj që të heqe dorë nga profesioni i saj si modele, pasi nuk duron dot faktin që ta shohin të tjerët duke pozuar me të brendshme.

Duke parë fotot e saj, ndoshta do i jepni të drejtë që të ndihet xheloz.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]