"Zjarrin i vije pjeshkës dhe atij mos ia jepje", Ilir Vrenozi zhgënjehet nga Grida Duma | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
"Zjarrin i vije pjeshkës dhe atij mos ia jepje", Ilir Vrenozi zhgënjehet nga Grida Duma
nga shqiperiaime.al (13/02/2018 ora 03:41)

Një video me mesazhe të forta erotike është publikuar pasditen e djeshme në mediat online, ku tregohen mesazhe të deputetit Ervin Salianji.

Në telefonin e regjistruar nga kamera pas tij deputeti shihet teksa po komunikon me një person të cilin e ka shënuar "GD".

Ky komunikim është konsideruar si një skandal nga shumë persona, ndërsa reagimet kanë qenë të shumta.

GD është interpretuar si shkurtim i emrit të deputetes Grida Duma, ndërsa të dy njihen si miq të mirë dhe deputetë të së njëjtës parti.

Një ndër reagimet ka qenë edhe ai i militantit të PD në Korçë Ilir Vrenozi.

Ai ka publikuar një foto me Grida Dumën në profilin e tij në Facebook, ndërsa thekson se deputetja e ka zhgënjyer dhe duhet të reagojë.

Mesazhi i tij:

ME ZHGENJEVE ! Me thuaj Grida te verteta jane keto qe po degjoj ! Po zjarrin i vije pjeshkes dhe atij mos ja jepje , te dija femer me klas …. me Zhgenjeve.”

Korçari, Ilir Vrenozi njihet për videot e tij ironike dhe tallëse ndaj dukurive negative të qeverisjes aktuale.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]