Salah shënon super-gol pas një aksioni ku përfshihet edhe Shaqiri
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Salah shënon super-gol pas një aksioni ku përfshihet edhe Shaqiri
nga shqiperiaime.al (04/08/2018 ora 09:17)

Liverpool ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Napolit.

Është Mohamed Salah që ka realizuar për 3:0.

Anëtari i Kombëtares së Egjiptit ka shënuar në minutën e 58’ të ndeshjes, pas një topi të pranuar nga Xherdan Shaqiri.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]