Sapo ka filluar stërvitja ulet helikopteri, ja çfarë i ndodhi sot skuadrës së Kastriotit
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Sapo ka filluar stërvitja ulet helikopteri, ja çfarë i ndodhi sot skuadrës së Kastriotit
nga B.Marku (10/08/2018 ora 01:16)

Kastrioti është rikthyer të stërvitet në Krujë, ndërsa një surprizë ka ndodhur në seancën e paradites së sotme. Sapo trajneri Elvis Plori rreshtoi skuadrën, një heliokpter është ulur në fushën e stadiumit të Krujës.

hel

 

Mesa duket nuk ka qenë një emergjencë, pasi mendohet se bëhet fjalë për helikopter që kontrollojnë zonën e Krujës dhe Fushë-Krujës për bimë narkotike. lojtarët dhe stafi kanë shfrytëzuar momentin për të bërë foto dhe video. Era e fortë që u krijua pas uljes, bëri që baza didaktike në fushë e ekipit të fluturonte. “Panorama Sport“ ka qenë prezent në stërvitje dhe ka siguruar këtë video.

Bujar Balliu

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]