Superskandal/ Edi Rama pagoi 1 milion euro për takimin me Macron (Foto) | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Superskandal/ Edi Rama pagoi 1 milion euro për takimin me Macron (Foto)
nga F.Mingla (16/05/2018 ora 03:51)

Edi Rama ka paguar 1 milionë euro për të bërë një takim me presidenti e Francës, Emanuel Macron. Denoncimi me fakte e prova është bërë nga ish-ministri i Drejtësisë që i ka bërë publike në Facebook. Sipas Ylli Manjanit janë paguar 1 milionë euro taksa për një takim me Macron.

Sot Edi Rama tha se takimi është bërë pas një letre personave që ai i kishte nisur presidentit të Francës. Reagimi i Ylli Manjanit në Facebook:

1 milionë Euro nga taksat për një takim me Macron!  Kompania “Rothschild & Cie” do na konsultojë qeverinë se si të ulë borxhin!!! Se çfarë shkence është kjo që kërkon konsulencë, Rilindja e di!

Ndërkohë borxhi u shtua me 1 milionë... Nga një kërkim në google, te kjo kompani paska punuar Macron-i... Pas tenderit, bëhet takimi...

Hajde se po e pranojmë një takim për aq para, por a zgjidhi gjë? Se mesa duket ju mbeti rekomandimi jo për BE, por për spital...

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]