Tronditet Durrësi/ Hidhet nga kati i tetë një 36 vjeçar, ndërron jetë në vend | ShqiperiaIme.info
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Tronditet Durrësi/ Hidhet nga kati i tetë një 36 vjeçar, ndërron jetë në vend
nga shqiperiaime.al (13/02/2018 ora 10:45)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Durrësin, ku një 36-vjeçar është hedhur nga kati i tetë i një pallati, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se ngjarja është regjistruar në lagjen nr.6 të qytetit bregdetar. Mësohet se i riu me inicialet F.K., është hedhur nga banesa e tij në rrethana ende të paqarta.

Fill pas ngjarjes së rëndë policia mbërriti në vendin e ngjarjes, ndërsa po heton rreth zbardhjes së motivit të aktit ekstrem

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]