WhatsApp sjell opsionin e shumëpritur nga të gjithë
×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
WhatsApp sjell opsionin e shumëpritur nga të gjithë
nga B.Marku (31/07/2018 ora 11:45)

Platforma më e madhe e mesazheve, WhatsApp ka sjellë opsionin e ri  që pritet të ‘dashurohet” nga të gjithë.

Bëhet fjalë  për bisedat grup audio dhe video që pritet ta duan të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale, sidomos ata që gjithmonë kanë një ose më shumë grupe chat-esh në inbox-in e tyre.

Ky funksion lejon që të flasin 4 veta njëkohësisht, pavarësisht vendndodhjes. Sipas kompanisë, ky opsion mund të funksionojë edhe nëse nuk ka lidhje të mirë interneti.

WhatsApp ka më shumë se 1.5 miliardë përdorues në muaj, të cilët bëjnë mbi 2 miliardë minuta në ditë duke folur në telefon nëpërmjet aplikacionit.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]